Wypożyczalnia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczalni. Wygodnie i szybko, bez zbędnych kosztów doposażania obsłużysz dużą imprezę. Nie musisz się martwić o przestrzeń magazynową, zmywanie czy transport. Działamy w dwóch miastach - Łodzi i Krakowie, jednak dostawy możliwe są na terenie całej Polski. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Folder asortymentu w ofercie wypożyczalni. Podane ceny netto za 1 dobę wypożyczenia. Weekend (dostawa w piątek, odbiór w poniedziałek) liczony jest jako 1,5 doby.

ZOBACZ ONLINE

POBIERZ

 

 JAK DZIAŁAMY?

 

ZAMÓWIENIA

Wskazujesz termin i ilościowe zapotrzebowanie na interesujące Cię produkty z oferty. My potwierdzamy możliwości wypożyczenia, sporządzamy umowę i przystępujemy do przygotowania zamówienia.

 

 

TRANSPORT

Możliwa dostawa na terenie całej Polski lub odbiór osobisty.

Koszty dostawy na terenie Łodzi i Krakowa*:
• wypożyczenie na kwotę większą niż 500 zł netto – dostawa gratis
• wypożyczenie na kwotę mniejszą niż 500 zł – 30 zł netto dowóz, 30 zł netto odbiór

* Koszt dostawy poza Łodzią i Krakowem – 2 zł netto/km

 

 

ASORTYMENT

W ofercie wypożyczalni znajduje się podstawowe wyposażenie stołu, porcelana, szkło, sztućce, a także termosy transportowe, podgrzewacze bufetowe i sprzęt cateringowy.

 

 

PODSUMOWANIE

Jeśli nie masz możliwości umycia wypożyczonych rzeczy - usługa mycia jest płatna dodatkowo (0,20 zł od elementu). W przypadku uszkodzeń opłata za zniszczony przedmiot wynosi równowartość ceny produktu obowiązującej w terminie wypożyczenia.

 

 

KONTAKT

WOJ. ŁÓDZKIE
wypozyczalnia.lodz@tomgast.pl 
tel. 665 444 760

 

WOJ. MAŁOPOLSKIE
wypozyczalnia.krakow@tomgast.pl
tel. 885 800 025 
   +48 12 264 17 80

 

 

WOJ. ŚLĄSKIE
magdalena.tkaczyk@tomgast.pl 
tel. 887 060 607
    +48 12 264 17 80