Słoik BAKERY 80 ml z pokrywką - op. 12 szt - WECK

W magazynie
Nowość
129,00 zł

Cechy produktu

Więcej informacji
Kod produktu : WE-566-60P
Pojemność (ml) : 80
Średnica (mm) : 60
Wysokość (mm) : 55
Producent : Weck
Oferty specjalne : Nowość

Darmowa dostawa w Polsce
przy zamówieniu
powyżej 200zł

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h

Opis produktu

  • oryginalny słoik Weck, od którego pochodzi nazwa „wekowanie” & szkło sodowo-wapniowe
  • można myć w zmywarce
  • można używać w mikrofalówce
  • odporne na zamrażanie i wyparzanie

Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka.

Wszystkie szklane elementy słoików sygnowane logiem firmy WECK produkowane są w Niemczech ze szkła sodowo-wapniowego o doskonałych walorach użytkowych. Spinki WECK, służące w procesie konserwacji przetworów, są wykonane z najwyższej jakości, nierdzewnej stali INOX. Uszczelki WECK są wolne od fenoli i wykonane są z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z kontrolowanych, legalnych plantacji.

Produkty Weck z powodzeniem służą jako naczynia lub opakowania szklane w restauracjach, kawiarniach oraz firmach cateringowych na całym świecie. Sprawdzają się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynia do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowania do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych.